101KD14J
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
101KD14J
JLCPCB Part #
C6936456
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
100V 165V 2nF 33J 600mW 60V 6kA 85V Plugin,P=7.5mm Varistors ROHS