101KD10J
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
101KD10J
JLCPCB Part #
C6936455
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
100V 165V 18J 1nF 3.5kA 400mW 60V 85V Plugin,P=7.5mm Varistors ROHS