ANT-916-CW-RAH-SMA
Extended
Manufacturer
Linx
MFR.Part #
ANT-916-CW-RAH-SMA
Description
-40℃~+90℃ 1.9 120MHz 2.2dBi 50Ω 916MHz Rubber Ducky Antenna - Antennas ROHS