ANT-490-PW-QW
Extended
Manufacturer
Linx
MFR.Part #
ANT-490-PW-QW
Description
-40℃~+90℃ 1.3dBi 1.5 10W 490MHz 50Ω Rubber Ducky Antenna - Antennas ROHS