FBH1608-101Y
Extended
Manufacturer
Linekey
MFR.Part #
FBH1608-101Y
JLCPCB Part #
C2982096
Description
-55℃~+125℃ 100Ω@100MHz 2.5A 60mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS