FBC1005-121Y
Extended
Manufacturer
Linekey
MFR.Part #
FBC1005-121Y
JLCPCB Part #
C2982090
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 120Ω@100MHz 250mΩ 450mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS