CMC2517-103N
Extended
Manufacturer
Linekey
MFR.Part #
CMC2517-103N
JLCPCB Part #
C2941494
Package
DIP,25x17mm
Description
-55℃~+125℃ 1.5kV 10mH@10kHz 125mΩ 2 250V 2A DIP,25x17mm Common Mode Filters ROHS