XDWF-2500-10P
MFR.Part #
XDWF-2500-10P
JLCPCB Part #
C19723936
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+85℃ 1 10 10P 11.6mm 1x10P 2.54mm 250V 4A 6mm Beige Brass LCP Surface Mount, Right Angle XH SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS