XDWF-2500-08P
Extended
Manufacturer
Lian Xin Technology
MFR.Part #
XDWF-2500-08P
JLCPCB Part #
C19723934
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+85℃ 1 11.6mm 1x8P 2.54mm 250V 4A 6mm 8 8P Beige Brass LCP Surface Mount, Right Angle XH SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS