XDWF-1251-04P
MFR.Part #
XDWF-1251-04P
JLCPCB Part #
C7527574
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.25mm 1x4P 2A 3.7mm 4 4.7mm 4P Beige Copper PA6T Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS