XDWF-1251-02P
Extended
Manufacturer
Lian Xin Technology
MFR.Part #
XDWF-1251-02P
JLCPCB Part #
C7527572
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.25mm 1x2P 2 2A 2P 3.7mm 4.7mm Beige Copper PA6T Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS