XDTW-4416-015
Extended
Manufacturer
Lian Xin Technology
MFR.Part #
XDTW-4416-015
JLCPCB Part #
C7498221
Package
SMD
Description
-45℃~+80℃ 1.5mm 12V 5.2mm 5.2mm 50,000 cycles 50mA Black No Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD Tactile Switches ROHS