XDFH-0254-2*7P
Extended
Manufacturer
Lian Xin Technology
MFR.Part #
XDFH-0254-2*7P
JLCPCB Part #
C19193808
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-45℃~+105℃ 2 2.54mm 2x7P 3A 500V 7 Copper Gold IDC Header Through Hole Plugin,P=2.54mm IDC Connectors ROHS