VZH681M1VTR-1316
MFR.Part #
VZH681M1VTR-1316
JLCPCB Part #
C249957
Package
SMD,D12.5xL16mm
Description
-45℃~+105℃ 12.5mm 16mm 35V 5000hrs@105℃ 680uF ±20% SMD,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS