VZH151M0JTR-0606
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
VZH151M0JTR-0606
JLCPCB Part #
C249850
Package
SMD,D6.3xL5.7mm
Description
-45℃~+105℃ 150uF 2000hrs@105℃ 5.7mm 6.3V 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS