VEJ332M1ETRV1816L-Q
MFR.Part #
VEJ332M1ETRV1816L-Q
JLCPCB Part #
C5266055
Package
SMD,D18xL16.5mm
Description
-45℃~+105℃ 16.5mm 18mm 2000hrs@105℃ 25V 3300uF ±20% SMD,D18xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS