VEJ331M0JTR-0607
MFR.Part #
VEJ331M0JTR-0607
JLCPCB Part #
C249642
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-45℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 330uF 6.3V 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS