VEJ102M0JTR-0810
MFR.Part #
VEJ102M0JTR-0810
JLCPCB Part #
C134755
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-45℃~+105℃ 1000uF 10mm 2000hrs@105℃ 6.3V 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS