VEB100M1VTR-0605
Extended
- Manufacturer
- Lelon
- MFR.Part #
- VEB100M1VTR-0605
- JLCPCB Part #
- C192559
- Package
- SMD,D6.3xL5.3mm
- Description
- -40℃~+85℃ 10uF 2000hrs@85℃ 35V 5.3mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS