SG-470M1EBK-0607
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
SG-470M1EBK-0607
JLCPCB Part #
C134708
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
1000hrs@105℃ 2.5mm 25V 47uF 6.3mm 65mA@120Hz 7mm ±20% 插件,D6.3xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS