SG-470M1ASA-0507G
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
SG-470M1ASA-0507G
JLCPCB Part #
C326551
Package
Plugin,D5xL7mm
Description
1000hrs@105℃ 10V 2mm 47mA@120Hz 47uF 5mm 7mm ±20% 插件,D5xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS