SG-101M1CBK-0607
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
SG-101M1CBK-0607
JLCPCB Part #
C231185
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
1000hrs@105℃ 100uF 16V 2.5mm 6.3mm 7mm 90mA@120Hz ±20% 插件,D6.3xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS