RJA102M1EBK-1016
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
RJA102M1EBK-1016
JLCPCB Part #
C231207
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
1000uF 10mm 16mm 2000hrs@105℃ 25V 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS