RGA330M2GBK-1620G
MFR.Part #
RGA330M2GBK-1620G
JLCPCB Part #
C881934
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 2000hrs@105℃ 20mm 33uF 400V ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS