OVZ821M0ETR-0812
MFR.Part #
OVZ821M0ETR-0812
JLCPCB Part #
C250123
Package
SMD,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 2.5V 2000hrs@105℃ 5.38A@100kHz 820uF 8mm ±20% SMD,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS