OVZ821M0ETR-0608
MFR.Part #
OVZ821M0ETR-0608
JLCPCB Part #
C2902782
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5V 6.3mm 7.7mm 820uF ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS