OVZ221M1ATR-0606
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
OVZ221M1ATR-0606
JLCPCB Part #
C311623
Package
SMD,D6.3xL5.9mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 2000hrs@105℃ 220uF 5.9mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS