ORF821M0JBK-0608
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
ORF821M0JBK-0608
JLCPCB Part #
C23692894
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 2000hrs@105℃ 4.7A@100kHz 6.3V 6.3mm 820uF 8mm 8mΩ@300kHz ±20% Plugin,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS