MEA562M2W--D130
MFR.Part #
MEA562M2W--D130
JLCPCB Part #
C316471
Package
Bolt,D76.2xL130mm
Description
-25℃~+85℃ 130mm 2000hrs@85℃ 32mm 450V 5600uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL130mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS