LS-101M2G---2230
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
LS-101M2G---2230
JLCPCB Part #
C20415490
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 22mm 30mm 400V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS