HBW470M1VTR-0606
MFR.Part #
HBW470M1VTR-0606
JLCPCB Part #
C3031606
Package
SMD,D6.3xL5.8mm
Description
-55℃~+125℃ 35V 4000hrs@125℃ 47uF 5.8mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.8mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS