HBR220M1JBK-0608
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
HBR220M1JBK-0608
JLCPCB Part #
C3031643
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 22uF 6.3mm 63V 8mm ±20% 插件,D6.3xL8mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS