SMDJ58CA
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
SMDJ58CA
JLCPCB Part #
C521621
Package
SMC(DO-214AB)
Description
1uA 32.1A 3kW@10/1000us 58V 64.4V 93.6V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS