SMAJ30CA
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
SMAJ30CA
JLCPCB Part #
C782871
Package
SMA
Description
1uA 30V 33.3V 400W@10/1000us 48.4V 8.3A Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS