SBR2M60S1F
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
SBR2M60S1F
JLCPCB Part #
C5144835
Package
SOD-123FL
Description
-65℃~+175℃ 2A 50A 60V 700nA 740mV@2A SOD-123FL Super Barrier Rectifiers (SBR) ROHS