PTVSHC3N12VU
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
PTVSHC3N12VU
JLCPCB Part #
C5123481
Package
DFN2020-3
Description
-55℃~+125℃ 1.5nF 12V 13V 1uA 5.4kW@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DFN2020-3 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS