PTVSHC1DF15VU
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
PTVSHC1DF15VU
JLCPCB Part #
C5224330
Package
SOD-123FL
Description
15V 19.2V 1uA 26.5V 4kW@8/20us 700pF IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS