PTVS0542H100
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
PTVS0542H100
JLCPCB Part #
C5144803
Package
DFN1006-2
Description
-55℃~+125℃ 1 10.5V 100A@8/20us 300pF 500nA 5V 7.5V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 DFN1006-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS