PDWB0240R8
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
PDWB0240R8
JLCPCB Part #
C5187139
Package
SOD-323
Description
1pF 1uA 24V 26.7V 350W@8/20us 60V ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS