LMAK50N10
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
LMAK50N10
JLCPCB Part #
C5128397
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 250pF 28mΩ@10V 2nF 39nC@10V 3V 50A 85W TO-252 MOSFETs ROHS