IAUZ40N06S5N050
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
IAUZ40N06S5N050
JLCPCB Part #
C3647078
Package
DFN3x3-8L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.1821nF@50V 18.4nC@10V 2.5V 20A 4.1pF@50V 60V 60W 7.5mΩ@10V,20A DFN3x3-8L MOSFETs ROHS