ESD36V32D-C
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
ESD36V32D-C
JLCPCB Part #
C5224371
Package
SOD-323
Description
-55℃~+125℃ 1uA 35pF 36V 40V 600W@8/20us 75V ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS