ESD24V32D-C
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
ESD24V32D-C
JLCPCB Part #
C5224353
Package
SOD-323
Description
24V 25pF 26.7V 320W@8/20us 43V 500nA ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS