BZX584C5V1
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
BZX584C5V1
JLCPCB Part #
C2913775
Description
1 Independent 1.6uA 150mW 4.85V~5.36V 5.1V SOD-523 Zener Diodes ROHS