BUK7M12-60E
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
BUK7M12-60E
JLCPCB Part #
C3647077
Package
DFN3x3-8L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.1821nF 10mΩ@10V 18.4nC@10V 2.5V 20A 4.1pF 60V 60W N-Channel DFN3x3-8L MOSFETs ROHS