5.0SMDJ26A
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
5.0SMDJ26A
JLCPCB Part #
C2939733
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 121A@10/1000us 26V 2uA 33.2V 42.1V 5kW@10/1000us ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS