SS21-BBNNG-R
MFR.Part #
SS21-BBNNG-R
JLCPCB Part #
C6775937
Package
Plugin,21x15mm
Description
-40℃~+125℃ 10,000 cycles 12A 15mm 21mm 250V Black Concave Bend DPST No PC Pin Plugin,21x15mm Rocker Switches ROHS