SS21-BBIWG-A
MFR.Part #
SS21-BBIWG-A
JLCPCB Part #
C309180
Package
Plugin,21x15mm
Description
- O -40℃~+125℃ 10A 15mm 21mm 250V Black Concave Bend DPDT No PC Pin 插件,21x15mm Rocker Switches ROHS