RT-M1-7C3B16A050
MFR.Part #
RT-M1-7C3B16A050
JLCPCB Part #
C18221866
Package
插件,29x10.3mm
Description
0℃~+125℃ 1,000,000 cycles 10.3mm 16A 16A 250V 29mm 42V 插件,29x10.3mm Limit Switches ROHS