RT-M1-3C3B16A050
MFR.Part #
RT-M1-3C3B16A050
JLCPCB Part #
C18221865
Package
Plugin
Description
0℃~+125℃ 1,000,000 cycles 16A 16A 250V 27.9mm 42V SPDT Plugin Limit Switches ROHS